Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów

Czy polubisz podróże kamperem?

Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów

Popularność podróży kamperem stale rośnie. Podobnie jak z hotelami – jesteśmy w stanie wynająć nowoczesny, elegancki i luksusowy pojazd, jak i znaleźć opcję bardziej ekonomiczną. Mimo wszystko, życie w kamperze wymaga od nas więcej zaangażowania niż pobyt w kurorcie. Jedno jest pewne – tę opcję polubią osoby, które cenią niezależność, czyli właściwie kto?

Rodziny
Pakowanie się na wakacje z dziećmi bywa męczące, a limity bagażowe w samolotach nieco utrudniają całą logistykę. Do kampera bez problemu zabierzesz wózek czy ulubione zabawki pociechy. Kamper daje rodzinie poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a “własny kąt” pomoże w aklimatyzacji maluchowi. Spędzając całe dnie w swoim towarzystwie, można nacieszyć się swoimi bliskimi – niewielka przestrzeń jest tutaj zdecydowanie sprzymierzeńcem 🙂

Pracujący
Pojęcie workation w ostatnich miesiącach stało się niezwykle popularne – czym właściwie jest? To połączenie urlopu i pracy zawodowej. Przejście na tryb zdalny umożliwiło nam pracę z każdego miejsca na Ziemi, wystarczy nam Internet. Wiele osób może krytykować taką formę, przecież na urlop nie jedzie się pracować! Jednak takie rozwiązanie pozwala przedłużyć wakacje z tygodnia nawet do kilku! I to wszystko bez wykorzystania dni urlopowych. Możemy pracować rano, a popołudniami i wieczorem zwiedzać i odpoczywać. Umówmy się – nawet praca biurowa z widokiem na lazurowy brzeg staje się przyjemniejsza 😉

Aktywni
W kamperze naprawdę jest wszystko czego potrzeba no codziennego życia! Oczywiście co jakiś czas należy spotkać się z cywilizacją np. aby uzupełnić baniaki na wodę, ale śmiało możemy część czasu spędzić na dziko, zupełnie sami! Nigdzie nie musimy się śpieszyć. Kiedy mamy ochotę możemy zostać w danym miejscu dłużej, a jeżeli mamy ochotę przyśpieszyć tempo zwiedzania, codziennie możemy nocować w innym miejscu – wszystko w zgodzie z własnymi potrzebami.
Więcej o samowystarczalności kamperów znajdziesz TUTAJ.

Pary
Kamperem bardzo komfortowo podróżuje się we dwójkę. Obecnie ilość pracy i obowiązków sprawia, że mimo iż mieszkamy razem to często się mijamy – w kamperze można te chwile nadrobić. Wspólne gotowanie, zwiedzanie i spędzanie każdej chwili to opcja dla osób, które pragną maksymalnie wykorzystać wspólny czas.
Poczułeś, że kamper może być dla ciebie? Zarezerwuj termin i udaj się w podróż życia!
Skip to content