Który kamper wybrać?

Pierwsza podróż kamperem jest wydarzeniem wyjątkowo ekscytującym. Można zabrać ze sobą dużo więcej rzeczy, inaczej zorganizować czas, zaplanować własny jadłospis. W
internecie jest już bardzo dużo vlogów i artykułów opowiadających o tym, jak wygląda taka podróż kamperem oraz jak się do niej przygotować.

A czy jest istotne, który kamper wybierzemy? Dzisiaj przedstawimy Wam naszą flotę, abyście mogli wybrać model najodpowiedniejszy dla siebie!

Ci HORON 74XT

Ci HORON 74XT – nasz sprawdzony kamper, który towarzyszył w podróży już wielu naszym klientom. Świetnie sprawdza się zarówno na dłuższe jak i krótsze trasy, a to wszystko dzięki odpowiedniemu silnikowi o pojemności 2000 i mocy 170 koni mechanicznych. Zabierze w podróż 6 pasażerów, a kierowcy umili jazdę dzięki automatycznej skrzyni biegów. Szyberdach pozwala na podziwianie nieba w dzień i w nocy, a dzięki biało-miodowej kolorystyce wnętrza można poczuć się w kamperze jak w domu.

Ci HORON 79M

Ci HORON 79M to alkowa o wyjątkowo dużej przestrzeni nad przednią szybą. Umieszczono w niej łóżka – coś dla amatorów długiego leżakowania podczas urlopu! Ten kamper wyróżnia się także bliskim ustawieniem kanap, podobnym do tego w starszych modelach pociągów.

CHAUSSON 720

CHAUSSON 720 to propozycja dla osób, które gustują we wnętrzach o zimniejszych kolorach. Jest tu więcej szarości i ciemnego drewna, które przełamane są licznymi podświetleniami. Kamper ten, podobnie jak poprzednie, pomieści 6 pasażerów oraz ich 4 rowery na bezpiecznym bagażniku zewnętrznym.

Zobacz wnętrze:

Ci HORON 87XT

Lubicie najnowsze modele? Z pewnością powinniście się przyjrzeć naszemu kamperowi z 2022 roku! Ci HORON 87XT jest z nami od niedawna, ale już skradł serca wielu podróżników (i nasze oczywiście). To prawdopodobnie najlepszy wybór dla tych, którzy planują kameralny wyjazd do 4 osób. Wnętrze prezentuje się następująco:

Więcej informacji o każdym z kamperów znajdziecie w zakładce FLOTA. Czas zacząć planować wyjazd!

Zarezerwuj kampera