Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów

Który kamper wybrać?

Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów

Pierwsza podróż kamperem jest wydarzeniem wyjątkowo ekscytującym. Można zabrać ze sobą dużo więcej rzeczy, inaczej zorganizować czas, zaplanować własny jadłospis. W internecie jest już bardzo dużo vlogów i artykułów opowiadających o tym, jak wygląda taka podróż kamperem oraz jak się do niej przygotować.

A czy jest istotne, który kamper wybierzemy? Dzisiaj przedstawimy Wam naszą flotę, abyście mogli wybrać model najodpowiedniejszy dla siebie!

Ci HORON 74XT

Ci HORON 74XT – nasz sprawdzony kamper, który towarzyszył w podróży już wielu naszym klientom. Świetnie sprawdza się zarówno na dłuższe jak i krótsze trasy, a to wszystko dzięki odpowiedniemu silnikowi o pojemności 2000 i mocy 170 koni mechanicznych. Zabierze w podróż 6 pasażerów, a kierowcy umili jazdę dzięki automatycznej skrzyni biegów. Szyberdach pozwala na podziwianie nieba w dzień i w nocy, a dzięki biało-miodowej kolorystyce wnętrza można poczuć się w kamperze jak w domu.

Ci HORON 79M

Ci HORON 79M to alkowa o wyjątkowo dużej przestrzeni nad przednią szybą. Umieszczono w niej łóżka – coś dla amatorów długiego leżakowania podczas urlopu! Ten kamper wyróżnia się także bliskim ustawieniem kanap, podobnym do tego w starszych modelach pociągów.

CHAUSSON 720

CHAUSSON 720 to propozycja dla osób, które gustują we wnętrzach o zimniejszych kolorach. Jest tu więcej szarości i ciemnego drewna, które przełamane są licznymi podświetleniami. Kamper ten, podobnie jak poprzednie, pomieści 6 pasażerów oraz ich 4 rowery na bezpiecznym bagażniku zewnętrznym.

Zobacz wnętrze:

Ci HORON 87XT

Lubicie najnowsze modele? Z pewnością powinniście się przyjrzeć naszemu kamperowi z 2022 roku! Ci HORON 87XT jest z nami od niedawna, ale już skradł serca wielu podróżników (i nasze oczywiście). To prawdopodobnie najlepszy wybór dla tych, którzy planują kameralny wyjazd do 4 osób. Wnętrze prezentuje się następująco:

Więcej informacji o każdym z kamperów znajdziecie w zakładce FLOTA. Czas zacząć planować wyjazd!

Skip to content