Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów

Morze Bałtyckie bez tłumów

Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów

Bałtyk kojarzy Ci się z tłumami i widokiem morza… parawanów? Brak poczucia prywatności i miejsc w restauracjach skutecznie odstrasza wielu podróżujących, którzy na urlopie cenią sobie spokój. Czy da się odetchnąć nad polskim morzem?

Zanim przybędą tłumy

Choć wielu osobom wydaje się to niewykonalne, da się spokojnie spędzić czas nad naszym morzem. Wystarczy na wycieczkę wybrać się nieco wcześniej. Idealnymi terminami są kwiecień i maj. Okolice świąt wielkanocnych i majówki to okazja, by bez stresu spędzić czas na północy kraju.

Tegoroczna majówka to tylko 3 dni, warto więc wybrać się gdzieś niedaleko, by nie spędzić większości czasu w drodze. Dlaczego jeszcze warto podróżować wiosną? To przede wszystkim budząca się do życia natura! Trawa się zieleni, na drzewach rozwijają się liście, są coraz dłuższe dni i jest przyjemna, ale nieprzytłaczająca temperatura. Mówiąc krótko – wiosną chce się bardziej!

Co więcej, wiosna wiąże się z tzw. niskim sezonem. Oznacza to korzystniejsze ceny na polach kempingowych oraz niższe koszty wynajmu kampera.

Podróżując w maju dodatkową atrakcją są też piękne pola pełne rzepaku!

Skip to content