Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów

W kamperze jak w domu – czy kampery są samowystarczalne

Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów
Czy na tak małej powierzchni zmieści się wszystko czego potrzebuję? Takie pytanie stawia sobie wiele osób, które chce zacząć przygodę z kamperami. Jak to się dzieje, że podróżując kamperem możemy być samowystarczalni? Na te pytania odpowiemy w poniższym artykule.


Strefy w kamperze
Kluczem do sukcesu tak małego miejsca jest odpowiedni projekt. Twórcy kamperów bardzo dobrze przemyśleli potrzeby podróżujących i wnętrze dostosowali do codziennego trybu życia. Takim sposobem w kamperach znajdują się kuchnie, w których śmiało można zrobić śniadanie czy obiad. Salony ze stołami jadalnianymi, które na noc zmieniają się w wygodne sypialnie z pełnowymiarowymi łóżkami, a o kwestie higieny można zadbać w łazienkach, które również znajdują się na pokładzie pojazdów. Czy potrzebujemy czegoś więcej?


Wyposażenie
W kamperze każda ze stref posiada niezbędne wyposażenie. W kuchni znajdziemy zlew kuchenny, lodówkę i kuchenkę (nawet z 3 palnikami) – w zupełności wystarczy, aby przygotować pyszne jedzenie. W łazience jest WC, umywalka i prysznic. Dzięki temu możemy zatrzymać się kamperem nawet “na dziko”. Oprócz auta z Wypożyczalni Kamperów posiadają klimatyzację stacjonarną, elektrycznie opuszczane łóżka oraz bagażnik na rowery.


Zbiorniki i dostęp do mediów
Zarówno o prąd jak i wodę nie należy się bać. W naszych kamperach znajduje się akumulator, który jest ładowany przez akumulator samochodowy i z panelu słonecznego, znajdującego się na dachu samochodu. Jeżeli już mówimy o elektryczności to warto wspomnieć, że w kamperach są gniazdka 230 V. Ich rozmieszczenie jest zależne od modelu kampera, jednak w większości znajdują się w kuchni, łazience i części mieszkalnej, bywa że przy łóżkach. Są również gniazdka 12 V – przy stoliku, przy łóżkach i w kabinie samochodu. Auta są wyposażone w zbiornik czystej wody o pojemności 100 litrów i brudnej wody o pojemności 120 litrów. Oczywiście raz na jakiś czas musimy uzupełnić zasoby, w końcu nie są to pojemniki bez dna 😉 Z powodzeniem takie pojemności wystarczą na 2 – 3 dni.


Zakupy
Kampery to skarbnice schowków i szafek. Dlatego przed wyjazdem warto zrobić większe zakupy. Nie będzie problemu, aby znaleźć dla wszystkich produktów miejsce, a dzięki temu w trasie będziemy niezależni. Nie będziemy musieli się martwić szukaniem restauracji czy sklepów w celu zrobienia zakupów.

Wątpliwości zostały rozwiane? Zarezerwuj termin i udaj się w podróż życia domem na kołach!
Skip to content