Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów

Poznaj zakątki Chorwacji kamperem

Wynajem Kamperów Camper Mania Białystok, Sochonie, Wasilków. Wypożyczalnia kamperów

Chorwacja to jeden z najpiękniejszych zakątków Europy, znany z malowniczych wybrzeży, urokliwych miasteczek, błękitnego Adriatyku i bogatej historii. Jest to idealne miejsce dla miłośników kamperowania, którzy chcą odkrywać to fascynujące miejsce na własnych warunkach, z dala od utartych szlaków. Wybierając kampera jako towarzysza podróży, masz gwarancję wyjątkowych doświadczeń w komfortowych warunkach. Dlatego dzisiaj zabieramy Cię w niezapomnianą podróż po najpiękniejszych zakątkach Chorwacji kamperem.

Dubrownik – Perła Adriatyku.
Dubrownik to malownicze miasto położone na południu Chorwacji. Jego urokliwa starówka jest otoczona potężnymi murami obronnymi, które w przeszłości pełniły funkcję ochrony przed najeźdźcami. Zwiedzanie tego miasta z perspektywy kampera to niesamowite doświadczenie. Możesz zaparkować w pobliżu miasta i skorzystać z komunikacji publicznej, by bezproblemowo dotrzeć do centrum. Spacerując wąskimi, kamiennymi uliczkami, natkniesz się na liczne zabytki, w tym gotyckie i renesansowe kościoły, pałace i rezydencje. Jednym z najważniejszych punktów programu jest wejście na mury, skąd rozpościera się wspaniały widok na miasto i Adriatyk.

Zadar – Spotkanie słońca i morza.
Miasto Zadar to unikalne połączenie tradycji, kultury i nowoczesności. Jego starówka zachwyca wąskimi uliczkami, zabytkowymi kościołami i rzymskimi ruinami. Jednak to nie wszystko, co przyciąga turystów. „Morske Orgulje” (Organy Morskie) to unikalny instrument muzyczny, który generuje dźwięki dzięki falom morskimi. Wieczorem na nabrzeżu znajduje się również „Pozdrav Suncu” (Powitanie Słońca) – instalacja składająca się z wielobarwnych paneli słonecznych, tworząca fascynujący spektakl świetlny. W okolicach Zadaru znajduje się wiele kempingów, gdzie możesz spędzić noc i cieszyć się widokiem morza zza okna kampera.

Wodospady Plitwickie – Mistyczna natura.
Nieco na północy od Zadaru, odkryjesz jedno z najpiękniejszych miejsc natury w Europie – Wodospady Plitwickie. Park Narodowy Plitwickie Jeziora składa się z szesnastu kaskadowych jezior, połączonych wodospadami i otoczonych gęstymi lasami. Możesz spędzić tu cały dzień, eksplorując piesze szlaki, podziwiając krystalicznie czystą wodę. Kamper zapewni swobodę w planowaniu dnia, a także wygodne miejsce do odpoczynku po wycieczce.

Chorwacja to kraina pełna różnorodności, a kamperowanie to idealny sposób na eksplorację jej uroków. Wybierając Kampery Białystok, dostajesz nie tylko swobodę i wygodę, ale także niepowtarzalną okazję poznania bałkańskiego raju w autentyczny sposób.

Skip to content